Jak dbać o włosy zimą?

Jak dbać o włosy zimą?

Temperatura za oknem staje się coraz niższa, dlatego warto już teraz przygotować włosy na nadchodzącą zimę. Wraz z nadejściem chłodnych dni, wciągamy na głowy czapki, dlatego włosy częściej się elektryzują, śnieg i mroźny wiatr powodują z kolei, że pasma są osłabione i tacą swój blask.

(więcej…)

Detoks włosów cz. I

Detoks włosów cz. I

Peeling do twarzy i ciała jest popularnym zabiegiem pielęgnacyjnym. Dogłębne oczyszczenie skóry powoduje, że staje się gładka i miękka. Podobnie jest ze skórą głowy. Detoks włosów pozwala usunąć wszelkiego typu zanieczyszczania, nadmiar sebum oraz resztki kosmetyków, które nakładamy na włosy każdego dnia.

(więcej…)

Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów

Suche, zniszczone i puszące się włosy są zmorą wielu kobiet. Jeśli również borykasz się tym problemem, rozwiązaniem może się okazać keratynowe prostowanie włosów. Na czym polega zabieg i co sprawia, że jest tak skuteczny?

(więcej…)

Czym jest termoregeneracja włosów?

Czym jest termoregeneracja włosów?

Większość pań na pytanie, co najbardziej niszczy włosy, z pewnością odpowiedziałby, że wysoka temperatura. Suszarka, prostownica i lokówka to trio, o którym myślimy najczęściej, gdy zastanawiamy się nad przyczyną rozdwojonych końcówek oraz utraty blasku i sprężystości naszych włosów. Okazuje się jednak, że nie taka temperatura włosom straszna, jak nam się wydaje. Nowoczesne kosmetyki, stosowane z użyciem ciepła, pozwalają osiągnąć niespotkane dotąd rezultaty.

(więcej…)