Opinie o Salonie Cesare

Od roku nosiłam się z zamiarem rozjaśnienia włosów, ale miałam obawy, że po zabiegu staną się suche i matowe. Specjaliści z Salonu Cesare rozwiali jednak wszelkie moje obawy. Przede wszystkim trycholog przeprowadził ze mną dokładny wywiad, a następnie wykonał badanie włosów i skóry głowy. Na tej podstawie ustalił, dlaczego moje włosy wypadają i są łamliwe. Seria zabiegów w Salonie oraz kuracja w domu, pomysgły mi odbudować zniszczone włosy. Tak przygotowane pasma fryzjer rozjaśnił przy użyciu preparatów Olaplex. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Tera mam nie tylko piękne blond włosy, ale co najwazniejsze są zdrowe i silne. 

Aga z Wrocławia


Salon Cesare to najlepszy fryzjer we Wrocławiu. Fantastyczni specjaliści i wspaniała atmosfera. Nareszcie poczułam, że fryzjer podąża za moimi potrzebami i nie jestem kolejną klientką, której proponuje się ten sam zestaw usług. 

Bożena z Kątów Wrocławskich


Wspaniałe miejsce. Nareszcie znalazłem dobrego fryzjera we Wrocławiu. Polecam.

Jacek z Wrocławia


Bardzo profesjonalne podejście. Dzięki dokładnym badaniom włosów i skóry głowy dowiedziałam się, dlaczego od roku nie mogę wyleczyć łupieżu. Specjaliści z Salonu Cesare wdrożyli odpowiednie leczenie oraz pielęgnację i mój problem zniknął. Jeśli szukacie dobrego fryzjera, polecam.

Marta z Oleśnicy


Polecam wszystkim, którzy nie mogą sobie poradzić ze zniszczonymi włosami. Zabiegi wykonane w Salonie Cesare sprawiły, że moje włosy wyglądają rewelacyjnie. 

Julia z Wrocławia

Salon Fryzjerski Cesare, Wroclaw 52-204, Przystankowa 2a tel. 71 342 74 65