Stylista fryzur we Wrocławiu


O Salonie Cesare

O Salonie Cesare


Na bazie ponad 10 lat doświadczeń zbieranych podczas pracy na całym świecie w 1993 powstał nasz salon fryzjerski oraz ukształtowała się idea pracy, której hołdujemy przez ponad 20 lat.

Jej główne wyznaczniki to:  


Styl

Tworzymy, a nie odtwarzamy. Sami kreujemy nasze kolekcje, a wiedza i doświadczenie założyciela firmy Cezarego Paszuna oraz Kariny Damian, dyrektor artystycznej salonu Cesare stały się inspiracją dla stylistów z całej Polski.


Zdrowe i piękne włosy

Specjalizujemy się w najwyższej klasy systemach odbudowujących zniszczone włosy. To zmyślą o naszych klientach czynnie uczestniczymy w szkoleniach dotyczących problemów z włosami, a zdobytą wiedzę wykorzystujemy podczas specjalistycznych zabiegów. Naszą ofertę dopełnia doskonale zaopatrzony sklep z najwyższej jakości kosmetykami pielęgnacyjnymi.


Fryzura praktyczna

O czym marzy każdy klient salonu? O fryzurze umiejętnie dobranej do jego stylu i fizjonomii, o zdrowych i błyszczących włosach, a przede wszystkim o możliwości samodzielnego i szybkiego odtworzenia fryzury w każdych warunkach.


Fuzja fryzjerstwa i mody

Śledzimy najnowsze trendy i zawsze dostosowujemy je do oczekiwań naszych klientów. Nasz potencjał i wyczucie stylu zostały docenione. Od lat jesteśmy partnerem gali „Moda i Sztuka”, największej imprezy we wrocławskim świecie mody.

salone cesare

salone cesare

salone cesare

Salon Fryzjerski Cesare, Wroclaw 52-204, Przystankowa 2a tel. 71 342 74 65