Hair spa

“Szyjemy fryzurę na miarę” to główne motto naszego hair SPA. Zanim jednak nasi specjaliści sięgną po nożyczki, muszą mieć materiał najwyższej jakości. To dlatego skupiamy się nie tylko na włosach, ale przede wszystkim na skórze głowy.


Wiele osób zapomina, że u podłoża większości problemów z włosami leżą choroby skóry głowy. W naszym salonie wykorzystujemy najnowsze zdobycze nauki i technologii, dzięki czemu zapewnimy Państwu specjalistyczną diagnozę. Badanie trychologiczne pozwala ustalić przyczyny złej kondycji skóry głowy, a następnie przygotować plan leczenia.


Ideą naszej firmy jest indywidualne podejście do klienta oraz bycie o krok naprzód przed jego potrzebami. Hair SPA to kompleksowe działania obejmujące odbudowę, pielęgnację oraz stylizację włosów. Nasi specjaliści rozpoczynają pracę od zbadania skóry głowy, aby następnie zająć się strzyżeniem i koloryzacją. Dzięki temu efekt, jaki jesteśmy w stanie uzyskać zadowoli wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Salon Cesare jest nie tylko miejscem artystycznej kreacji fryzur, ale przede wszystkim nowoczesnym laboratorium. Dzięki wykorzystaniu innowacji technologicznych oraz najwyższej jakości kosmetyków, dajemy Państwu gwarancję trwałych rezultatów.

Salon Fryzjerski Cesare, Wroclaw 52-204, Przystankowa 2a tel. 71 342 74 65